Продаж необробленої деревини в Києві та в Україні

Сьогодні, все частіше представники приватного бізнесу та лісгоспів, дохід яких більший за 10 млн. грн. на рік, використовують запит щодо аукціонів з продажу необробленої деревини в м. Київ. В лютому 2020 року почав діяти закон, що зобов’язує великі лісозаготівельні підприємства використовувати для продажу необробленої деревини систему Прозорро.Продажі. І вже за перші декілька місяців було зібрано близько 35 млн грн., що за рік збільшилось до 787 млн грн. Отже, це доводить, що дана система популярна у використанні. 

Чому ж нею користуються? Все дуже просто. Система Прозорро.Продажі забезпечує прозорість, чесність та доступність. Дійсно, коли процес купівлі-продажу необробленого лісу став прозорим, зникли схеми махінацій з боку учасників та організаторів аукціонів. Корупціонерам зв’язали руки. Відтепер, кожен бажаючий може приймати участь в публічних торгах необробленої деревини.  Дана система являється доступною для будь-якої точки України. Необроблену деревину виставляють на торги у Києві, Харкові, Рівному, Тернополі та інших містах. Оскільки торги проходять в онлайн режимі, це вигідно і доступно для обох сторін даного процесу. Так, шляхом реалізації комунальних та державних активів або здаючи їх в оренду за допомогою Прозорро.Продажі, український Держбюджет отримав прибуток в сумі 34 млрд грн. Ці аукціони допомагають розвивати приватний бізнес на чесному ринку. Але варто зазначити, що поки на аукціонах з продажу необробленого лісу у Києві та інших містах виставляються лоти вартість від 200 тис. грн. і обсягом від 150 куб. м. 

Купити необроблену деревину в м. Київ на майданчиках Прозорро.Продажі

Прийняти участь в публічному торгі та знайти більше інформації щодо системи онлайн-продажів: https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-kyyevi-na-prozorro-sale/. Для того, щоб прийняти участь в електронних торгах лісом потрібно обрати один з акредитованих майданчиків і пройти етапи реєстрації. На це не потрібно багато витрачати часу. На всіх аукціонах присутні кваліфіковані менеджери, які здатні допомогти з виникшими проблемами. Взагалі, онлайн-торги являються найзручнішим, вигідним та сучасним способом купівля чи реалізації об’єктів державної чи комунальної власності. Тож користуються ними дуже велика кількість громадян.