Торги в системі Прозорро.Продажі

Офіційною Інтернет-портал «Української універсальної біржі», працюючий в системі Прозорро – пропонує своїм клієнтам спеціалізовані об’єкти зі зниженою вартістю. На порталі представлені різні типи майна, в також, різні компанії і об’єкти приватної власності. Всі представлені об’єкти від компанії управляються державою. Всі об’єкти представлені в ціновій категорії до 250 мільйонів гривен. Ознайомитися з усіма пропозиціями клієнти компанії можуть прямо на сайті електронного порталу. Для ознайомлення не буде потрібно реєстрація, проте, якщо клієнт планує брати участь в торгах, то йому доведеться зареєструватися.

Головна інформація про малу приватизацію на Прозорро

Інформація для всіх клієнтів:

  1. Приватизація від системи Прозорро в галузі нерухомості, що належить державі.
  2. Початкова ціна кожного представленого на електронному сайті об’єкта повністю обумовлюється балансовою вартістю об’єктів і стягується з неї комісією. Проте, компанія не робить націнок на об’єкти для клієнтів, тим самим гарантуючи мінімальну можливу вартість всіх пропонованих об’єктів в сфері нерухомості. Компанія Прозорро пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні умови покупки нерухомості на даний момент.

Є два основні варіанти проведення аукціону з продажу об’єктів: англійською і голландською. В ході первинних торгів поступово збільшується вартість продаваного об’єкта. Однак, якщо не знайшлося покупців на той чи інший об’єкт, його вартість будуть поступово знижувати до необхідного розміру.

Фізичні та юридичні особи в ході проведення торгів підкоряються єдиним загальноприйнятим правилам їх проведення. Порушення встановлених правил загрожує введенням санкцій проти особи. Можна прийняти участь у торгах, наприклад, уступки права користування за кредитним договором https://sale.uub.com.ua/ru/filter/receivables.

Серед об’єктів компанії Прозорро можна знайти як громадські заклади різних масштабів, так і приватні підприємства різного типу. Більш того, клієнти також можуть купувати об’єкти з незавершеним процесом будівництва через дану компанію.