Вільний продаж землі

Незабаром влада вирішить найважливіше для України завдання – продаж землі для сільського господарства. У 2019 році, 25 вересня, Кабінет міністрів затвердив план, який обіцяв, що об’єктивний ринок землі https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ почне працювати в державі раніше в 2020 році. Відомо, що на здійснення трансформації було виділено кілька сотень мільйонів доларів.

Тривалий час дрібних власників хвилювало відсутність чесності та прозорості при продажу акцій. Насправді це завдання легко вирішити: досить дозволити продаж та оренду територій для ведення сільського господарства на майданчиках ДП «Прозорро.Продажі».

Як придбати землю для сільського господарства?

43 млн. га – це площа країни, придатна для сільськогосподарських потреб. Більше половини з них – акції, які за умови їх продажу за ринковою вартістю дозволяють власникам розширити бізнес. Варто зазначити, що власникам земель тривалий час доводилося звикнути та змиритися з низькою орендною платою та неналежним утриманням території.

Дані Міністерства аграрної політики показують, що після скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель державний бюджет збільшується на суму, близь тисячі мільйонів доларів. Але це станеться лише в тому випадку, якщо ринок землі візьме на себе регулювання дотримання чинних законів та процедур, і отримати землю можна буде через онлайн-аукціони.

Ефективність системи Prozorro підтверджена протягом декількох років її існування.

У цій системі немає переслідувань та дискримінації, але клієнтів незмінно багато, і є бажання отримати доступ до аукціонів.

«Українська універсальна біржа» працює на ринку з 1997 року. Ця компанія бере активну участь у русі становлення економіки. Тут щодня проводяться аукціони. Незабаром працівники системи дадуть можливість швидкого та вигідного продажу землі.

Якщо ві давно бажали прийняи участь в прозрачнх аукціонах, то тепер у вас є можливість тепер стати учасником чесних торгів за допомогою ТОВ Української універсальної біржі.