Закупівля недробленого лісу в Україні за системою Прозорро.Продажі

В минулому році уряд нашої держави запустив тестових проект по проведенню електронних закупівель необробленого лісу. Система працювала на прикладі інноваційної системи Прозорр.Продажі, котра з 2016 року зарекомендувала себе на інших напрямках реалізації державних закупівель.

З моменту введення нового способу покупки та продажі необробленого лісу, по всім регіонам України розпочались активні продажі на прозорих та відкритих умовах для всіх учасників. Такий спосіб значно краще відобразився на економіці нашої держави, на відмову від минулих спроб введення електронних аукціонів.

Ми вивчили багато інформації на інформативному порталі Megasale та підготували для вас статтю на тему ключових умов роботи системи Прозорро.Продажі в сфері продажу необробленої деревини. Дочитавши статтю до кінця ви отримаєте основні знання для розуміння природи вигоди користування цією системою, а також дізнаєтесь де взяти біль детальну інформацію про метод продажу лісів.

Аукціони системи, що змінили ставлення людей до уряду

Лисоматеріал – це сировина, яка стала дуже важливою на українському ринку. Саме тому запровадження нових аукціонів, котрі не знищують конкуренцію учасників було важливим кроком для покращення економічної ситуації в країні.

За останні чотири роки, котрі діє система електронних торгів Прозорро, було проведено більш ніж 348 тисяч аукціонів, в яких прийняли участь більш ніж 28 тисяч учасників із усієї країни. В результаті проведення цих торгів, державний бюджет було поповнено на суму в майже 35 мільярдів гривень.

Аналізуючи такі досягнення стало зрозумілим, чому саме система Прозорро.Продажі стала користатися попитом у громадян та уряду. Однак це не всі досягнення, котрі було отримано в наслідок введення системи. Перш за все, відкриті торги необробленим лісом позбавили нашу країну корупції на цьому напрямі. Це величезний крок уперед.

Справа в тому, що участь на аукціонах Прозорро проходить у відкритому режимі. Всі учасники зобов’язані оприлюднювати інформацію про себе, свою продукцію та результати. Більш того, електронні майданчики, котрі акредитовані у системі, слідкують за належним виконанням всіх умов договорів, що раніше було неможливим.

Дізнатись більш детально про процедуру проведення торгів необробленим лісом можливо у декілька способів. Перш за все, це офіційні сайти електронних майданчиків, котрі тримали акредитацію на проведення електронних торгів за правилами системи Прозорро.Продажі. 

Окрім того, ми радимо вам завітати на сайт megasale.com.ua, де міститься не лише інформація про торги, а й останні новини ринків.